Grębałowianka - Zieleńczanka Zielonki 3:2 (1:1)

Sędziował: Paweł Dominiak

1:0 Pazdalski 10, 1:1 ?? 22, 1:2 ?? 70, 2:2 Hanek 83, 3:2 Liberacki (k) 89

Grębałowianka: Stolarski - Radosz, S. Adamski, Marzec, Czekaj - Lehmann (72 Bazgier), Hanek, Wójcik (68 Kowal), Liberacki - Pazdalski, P. Adamski

W tym meczu mogło paść jeszcze więcej goli, gdyż obydwa zespoły lepiej sobie radziły w grze ofensywnej, niż w obronnej, ale zawodziła celność ostatnich strzałów na bramkę. W pierwszej połowie więcej z gry mieli gospodarze, podopieczni trenera Piotra Jańczyka.  W drugiej odsłonie były okresy gry, kiedy przeważali goście, a dla odmiany, za chwilę, inicjatywę przejmowali gospodarze. Prowadzenie Grębałowiance dał w 10. minucie Pazdalski, w tym meczu największe zagrożenie dla obrony i bramkarza Zieleńczanki. Wyrównanie zdobyli goście w 22. minucie po rzucie rożnym i trafieniu do siatki "główką". Prowadzenie 2:1 w 70. minucie dla Zieleńczanki było wynikiem fatalnego ustawienia strefy obronnej miejscowych. Piłkarze Grębałowianki nie odpuszczali i dążyli do zdobycia wyrównującego trafienia, które uzyskali za sprawą trafienia Hanka w 83. minucie. Na tym miejscowi nie poprzestali, gdyż teraz nie zadowalał ich remis. W 89. minucie Pazdalski przejął piłkę na 30 metrze i pognał z nią w kierunku bramki, i tuż za linią pola karnego został sfaulowany przez obrońcę. Sędzia Paweł Dominiak nie miał wątpliwości i wskazał na wapno. Kapitan drużyny Janek Liberacki nie zmarnował okazji i trafił do siatki pewnym i mocnym uderzeniem, tym samym dając wygraną 3:2 Grębałowiance. /ZW/